Cennik

Przedstawiamy Państwu orientacyjny cennik zawierający wycenę tłumaczy pracujących na sprzęcie zapewnionym przez Państwa oraz wycenę z pełną obsługą techniczną. Na życzenie klienta zapewniamy nowoczesny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych z nagłośnieniem i bezprzewodowymi mikrofonami oraz wykwalifikowany zespół obsługi technicznej.

Poniższe ceny podlegają negocjacji - każde zlecenie jest inne i wyceniane indywidualnie. Na ostateczną cenę usługi wpływa szereg czynników, w tym termin realizacji, dostępność oraz rodzaj potrzebnego sprzętu.

Oferujemy rabaty:

% rabat „stały klient”
% rabat „przedpłata”


Zapraszamy do kontaktu i zamówienia wyceny.


Posłuchaj, jak działamy:
ZOBACZ CENNIK
  • SPRZĘT Cena wynajmu sprzętu uzależniona jest od ilości odbiorników.
  • BLOKI Standardem pracy tłumacza są czterogodzinne bloki tłumaczeniowe. Oznacza to, iż konferencja trwająca w godzinach 10:00 - 17:00 to dwa bloki pracy tłumaczy.
  • TRANSPORT Transport na terenie Warszawy jest bezpłatny. Koszty transportu i zakwaterowania w pozostałych miastach Polski ustalane są indywidualnie.
  • KABINY Cennik dotyczy pracy 2 tlumaczy w kabinie. W przypadku większej ilości kabin lub nietypowych wymagań prosimy o kontakt, sporządzimy dla Państwa indywidualną wycenę.
  • Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT.