Sprzęt do tłumaczenia symultanicznego

Dzięki bliskiej współpracy z firmą Quality Based Media s.c. gwarantujemy Państwu najwyższą jakość obsługi technicznej konferencji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do tłumaczenia symultanicznego, który umożliwia nam spokojną pracę w kabinie. Dobra jakość dźwięku to dla tłumacza jeden z podstawowych gwarantów profesjonalnego wykonania tłumaczenia, a co za tym idzie, pełnej satysfakcji odbiorcy.

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Dysponujemy doskonałym sprzętem do tłumaczeń symultanicznych firmy TAIDEN. Firma ta oferuje ponad 400 urządzeń wspomagających prowadzenie profesjonalnych dyskusji. Firma TAIDEN zasłynęła m.in. na spotkaniu G20 w Meksyku, gdzie obsłużyła symultanicznie ponad 14 języków. Urządzenia dedykowane tej firmy wykorzystywane były podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie, a jej instalacje cieszą się dobrą renomą w siedzibie głównej ONZ oraz siedzibie głównej Banku Światowego. Dzięki parametrom i funkcjom dystansującym europejską konkurencję, urządzenia te wkrótce staną się standardem także na naszym rynku.

kabina do tłumaczeń symultanicznych

Trudno o coś ważniejszego dla tłumacza, niż sprawdzona, dźwiękoszczelna kabina. Przenośna i lekka konstrukcja gwarantuje prostotę montażu i wygodne warunki pracy. Jedna kabina - miejsce pracy dwóch zmieniających się tłumaczy - obsługuje jedną parę językową. Tłumaczenie na więcej niż jeden język wymaga wstawienia dodatkowych kabin. Wszystkie nasze kabiny dostosowane są do norm ISO 4043.

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Jeden z najbardziej nowoczesnych systemów na rynku, HCS firmy TAIDEN, jest systemem w pełni cyfrowym, zapewniającym 80-decybelowy (dB(A)) odstęp sygnału od szumu. W jego skład wchodzą m.in. jednostka centralna, promienniki, pulpity tłumaczy oraz odbiorniki ze słuchawkami.

Sprzęt do tłumaczeń symultanicznych

Sygnały pomiędzy nadajnikiem a odbiornikami przesyłane są za pomocą fal podczerwonych. Gwarantuje to pełną kontrolę nad przesyłanym sygnałem i ograniczenie dostępu do tłumaczonych treści dla osób z zewnątrz sali.